У СБУ перевіряють інформацію про українських депутатів у Криму

Служба безпеки України почала перевірку інформації про візит українських депутатів до анексованого Росією Криму

Depo.Влада
19 березня 2017 19:07
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Можу лише запевнити, що ми дійсно будемо діяти в рамках закону, ми перевіряємо інформацію щодо громадян України. Можу підтвердити те, що ряд самопризначених посадових осіб з Донецька і Луганська дійсно в'їхали в наш аннексированный Крим, очевидно, що їх у тому числі і мають на увазі російські політики. Можу підтвердити інформацію, що, за нашими даними, на території нашого анексованого Криму перебувають політики з країн зарубіжжя і Європи в тому числі", - заявив Тандіт.

Радник голови СБУ відмовився уточнювати про те, як буде проводиться перевірка інформації про депутатів. Також Тандіт пообіцяв офіційно повідомити про результати, коли вони будуть відомі.

"Про рішення ми повідомимо, це буде офіційне рішення СБУ, ми будемо діяти в рамках закону реагувати на цю інформацію також, як і міністерство закордонних справ", - заявив Тандіт.

Зазначається, що у прокуратурі АР Крим телеканалу "112 Україна" повідомили, що зараз аналізують інформацію, зокрема перевіряють правдивість даних про візит саме українських представників.

Як повідомлялося раніше, заступник голови комітету Держдуми РФ у справах національностей Руслан Бальбек похвалився російським ЗМІ, що лизько 20 осіб, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки прибули з триденним візитом в анексований Крим. Він також зазначив, що у складі делегації прибули й українські політики.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада