У СБУ досі не підтвердили справжність російського "плану Шатуну" з підриву України

У Службі безпеки України досі перевіряють ідентичність так званого "плану Шатуну" з дестабілізації в Україні, який був серед "листів Суркова", оприлюднених хакерами
Depo.Влада
11 листопада 2016 10:20
ФОТО: depo.ua

У спецслужбі повторюють, що деякі документи щодо Закарпаття збігаються з раніше вилученими, передає Depo.ua з посиланням на  "Українську правду".

У відповідь на запит видання, в СБУ розповіли про триваюче експерте дослідження документів, "тому розголошення інформації  про його хід, а також про виконавців може зашкодити слідству".

"Попередньо можемо повідомити, що зміст окремих файлів збігається з матеріалами, які вилучалися СБУ під час обшуків, пов'язаних з розслідуванням сепаратистських рухів у Закарпатті. Оприлюднений план щодо забезпечення федерального статусу Закарпаття  та кілька інших документів фактично збігаються з документами, вилученими в одного з організаторів сепаратизму в Закарпатській області", - йдеться у відповіді.

У СБУ досі не підтвердили справжність російського "плану Шатуну" з підриву України - фото 1

У СБУ обіцяють оприлюднити результати у встановленому законом порядку після проведення експертиз і перевірки.

У своєму запиті видання просило повідомити, чи підтверджена достовірність "плану Шатун", чи аналізувалися інші документи з "пошти Суркова", які були оприлюднені.

Нагадаємо, що 3 листопада група українських хакерів "КіберХунта" оприлюднила новий масив даних Surkov Leaks, отриманих з адміністратора Апарату помічника президента Росії Владислава Суркова. В СБУ уже заявили, що викладені хакерами листи дуже схожі на оперативні матеріали силовиків.