У "Самопомочі" вважають реальними інших кандидатів на прем'єрство, крім Гройсмана

Заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд вважає, що на посаду прем'єр-міністра може бути інший кандидат, крім Володимира Гройсмана
Depo.Влада
12 квітня 2016 20:39
ФОТО: depo.ua

Про це заявила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд у кулуарах парламенту, передає depo.ua.

"Може бути все, але треба виходити з того, де ми сьогодні. Пропозиція формувати уряд на чолі з Гройсманом вже певною мірою відбулася. Це та композиція, яка може знайти підтримку. Володимир Борисович потребує підтримки і допомоги у формуванні нового Кабміну, саме допомоги, а не маніпуляції", -  сказала вона.

Засідання ВР вже закрилося, тому голосування щодо Кабміну перенесено на завтра або післязавтра. Досі неузгодженими залишаються кандидатури голів таких міністерств: Міністерства енергетики, Міністерства економіки, Міністерства культури, Міністерства охорони здоров'я.

Нагадаємо, що сьогодні в Адміністрації Президента обговорюють питання про звільнення прем'єра Арсенія Яценюка та призначення нового уряду, ймовірно, на чолі з Володимиром Гройсманом. "Народний фронт" умовою свого голосування за відставку Яценюка називає формування нової коаліції і повного складу нового уряду

Сьогодні до складу фракції "Блок Петра Порошенка" офіційно увійшли чотири народні депутати, таким чином новостворювана коаліція набрала 226 необхідних голосів. 

Depo.ua вдалося дізнатися, про який попередній склад уряду домовився майбутній очільник Кабінету міністрів Володимир Гройсман.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада