У "Самопомочі" досі не домовилися про долю міністра Павленка

Остаточне рішення парламентської фракції "Самопоміч" щодо відкликання Олексія Павленка з посту міністра аграрної політики та продовольства України буде прийнято протягом найближчих двох днів, оскільки рішення політради партії "Самопоміч" не було узгоджено з усіма депутатами фракції
Depo.Влада
26 січня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua

Про це у своїх коментарях журналістам повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Рішення політради партії (Самопоміч. - Ред.) не було узгоджено з усіма депутатами фракції у парламенті, оскільки значна їх частина не є членами партії.  Сьогодні ще будуть проведені консультації, на яких буду присутнім і я, і протягом найближчих двох днів фракція озвучить своє консолідоване рішення", - сказав Павленко.

При цьому міністр додав, що особисто він готовий піти у відставку.

"Я не тримаюсь за свою посаду міністра і відчуваю моральну відповідальність перед партією, яка мене висунула на цей пост", - зазначив урядовець.

Як відомо, раніше "Самопоміч" вирішила відкликати міністра АПК Олексія Павленка з уряду.  Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк назвав таке рішення відповіддю на повне ігнорування Кабінетом міністрів політичної відповідальності за прийняття бюджету.

За словами Березюка, це був вимушений крок, який є припустимим у рамках коаліції.
"Самопоміч" пропонуватиме зміни уряду та зміну адресної відповідальності.

У свою чергу Павленко заявив, що "Самопоміч" не вела з ним консультації щодо його відкликання з посади.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада