У розвідці назвали причину перестрілки між ФСБ і російськими військовими

Представники Федеральної служби безпеки Росії вчинили в окупованому Криму перестрілку з російськими військовими через "накладку" кількох заходів навчальних і ротаційних військових заходів
Depo.Влада
12 серпня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі телеканалу "112-Україна" заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, передає depo.ua.

"Це була перестрілка між військовослужбовцями збройних сил Росії і співробітниками ФСБ. У цей же період відбувалася ротація підрозділів збройних сил Росії на території Криму. І в цей же час були заходи щодо посилення цього угрупування і відпрацювання заходів антитерористичної спрямованості. Відбулася накладка багатьох подій, які Росія використовує проти України", - зазначив він.

Нагадаємо, що, за даними ГУР, російські силовики розпочали перестрілку, не ідентифікувавши одне одного, під Армянськом.

Однак 10 серпня у ФСБ Росії заявили, що нібито запобігли скоєнню в Криму терористичних актів, підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.  У ФСБ стверджували, що  в ніч на 7 серпня в районі міста Армянськ виявлена група диверсантів, а потім ліквідована "агентурна мережа" ГУР Міноборони України. Крім того, у ФСБ заявили, що в ніч на 8 серпня спецпідрозділами Міністерства оборони України нібито були здійснені ще дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп, які запобігли російські силові підрозділи.

Президент Російської Федерації Володимир Путін звинуватив Україну в терорі. У відповідь на це президент України Петро Порошенко заявив, що ці закиди лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада