У російському посольстві в Києві вибори контролюють анонімні "спостерігачі"

На виборчій дільниці в будівлі посольства Росії в Києві на виборах до Держдуми вже проголосувало близько 20 осіб, включаючи співробітників посольства
Depo.Влада
18 вересня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив "Інтерфакс-Україна" представник російського громадського руху "Наблюдатель", представник ЗМІ "Молния" (холдинг Rambler&Co) Степан Стродін.

За його словами, на території виборчої дільниці присутні двоє спостерігачів, які відмовилися представитися на його прохання і не мають будь-яких розпізнавальних знаків приналежності до будь-яких організацій.

Тродін розповів, що ситуація всередині будівлі посольства спокійна, проте на територію посольства не дозволяють проходити з будь-якою аудіо- та відеотехнікою, включаючи мобільні телефони.

"Ситуація біля будівлі не змінилася: територію охороняє величезна кількість правоохоронців, поряд також зібралися представники численних ЗМІ. При цьому протестувальників проти проведення виборів біля будівлі посольства немає", - повідомляє агентство.

Нагадаємо, 18 вересня в Єдиний день голосування крім виборів в депутати Державної Думи сьомого скликання на Росії також пройдуть вибори 9 глав регіонів і 39 регіональних парламентських виборів. Крім того, відбудеться велика кількість виборів місцевого рівня.

Парламентарії обираються за змішаною системою: 225 депутатів - за списками політичних партій, 225 - за одномандатними округами. Для проходу в думу партіям доведеться набрати більше п'яти відсотків голосів.

Росія, попри заперечення України, все ж планує провести голосування в тому числі і в окупованому Криму. Результати виборів у цьому регіоні вже відмовились визнавати КанадаДанія,Естонія, та США

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада