У Росії заявили, що й не планували днями зустрічі в "нормандському форматі"

У Міністерстві закордонних справ Росії стверджують, що домовленості про зустріч "нормандської четвірки" на рівні заступників глав МЗС взагалі не було
Depo.Влада
27 травня 2015 22:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Домовленості про зустріч у Парижі на поточному тижні не було, а була лише ініціатива розглянути таку можливість. При цьому конкретні пропозиції про порядок денний зустрічі не надійшли", - зазначили в зовнішньополітичному відомстві Росії.

У російському МЗС додали, що під час нещодавньої телефонної розмови міністрів закордонних справ Росії і України Сергія Лаврова і Павла Клімкіна було "зафіксоване взаємне розуміння в питанні про те, що в даний час проведення зустрічі на рівні заступників міністрів закордонних справ у "нормандському форматі" представляється передчасним, оскільки слід дочекатися результатів розпочатої діяльності тематичних робочих підгруп, створених у рамках реалізації Мінських домовленостей, які повинні знову зібратися в Мінську 2 червня".

Нагадаємо, що сьогодні ЗМІ провідомили про зрив Роією на поточному тижні зустрічі у нормандському форматі на рівні заступників міністрів закордонних справ з питання виконання Мінських домовленостей.