У Росії "виправдалися" за катастрофу "Боїнга" металевими листами

Російський концерн "Алмаз-Антей" показав журналістам фрагменти корпусу літака, обстріляного з ракетно-зенітного комплексу "Бук-М1" в рамках експерименту для розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга-777" на Донбасі
Depo.Влада
13 жовтня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua

Фрагменти – це металеві листи з характерними ушкодженнями від попадання вражаючих елементів ракети, повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

Нагадаємо, що "Алмаз-Антеї" підірвав ще один "Боїнг", щоб довести, що ракета, запущена бойовиками на Донбасі начебто не могла призвести до таких катастрофічних наслідків.

Довідка: "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули. Бойовики кілька днів не віддавали міжнародним експертам "чорні скриньки", які в підсумку були направлені на експертизу до Великобританії, а потім і в Голландію.  Раніше Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

Останні новини політики читайте у рубриці Вл