У Росії стверджують, що в Мінську не говорили про обмін затриманих ГРУшників

Обмін затриманих в Україні росіян Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва не обговорювався на засіданні "гуманітарної" підгрупи Контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі
Depo.Влада
16 червня 2015 21:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник глави МНС Росії Володимир Степанов, який представляє Росію в цій підгрупі, повідомляє depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

Раніше він неодноразово заявляв, що немає прогресу в обміні полоненими.

Нагадаємо, що сьогодні відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі у Мінську.  Українські пропозиції не знайшли адекватної відповіді як з боку Росії, так і з боку самопроголошених "ДНР" та "ЛНР", бойовики також незадоволені результатами переговорів, а от в ОБСЄ побачили в них прогрес.

Також додамо, що 16 травня біля міста Щастя на Луганщині сили АТО взяли у полон двох російських військовослужбовців - Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. 18 травня, голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що затримані російські спецназівці будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за участь у терористичній організації.  Зараз їм висунуто підозру в тероризмі. Також встановлено, що бригада затриманих воювала в Чечні та Косово.

22 травня Єрофєєва і Александрова арештували до 19 липня