У Росії позбавили мандата депутата, який оголосив про псковський десант на Донбасі

Депутата Псковського законодавчого зібрання Льва Шлосберга, який розслідував долю російських військових в Україні, позбавили мандата
Depo.Влада
24 вересня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

За рішення про дострокове припинення повноважень депутата проголосував 41 депутат зібрання, проти - троє, передає depo.ua з посиланням на "Ведомості".

Шлосберг буде оскаржувати це рішення. Він назвав "ганьбою парламенту" ситуацію, коли "законно обраного громадянами депутата позбавляють повноважень" і додав, що багато депутатів прийшли в законодавчі збори, щоб виконувати "вказівки", а не "думати самостійно". Політик висловив упевненість, що законних підстав для позбавлення його мандата не існує.

Проект постанови про позбавлення Шлосберга депутатського мандата був внесений до зборів Псковської області 18 вересня, документи підписали представники чотирьох фракцій - "Єдиної Росії", КПРФ, "Справедливої Росії" і ЛДПР.

Нагадаємо, що саме Лев Шлосберг в торік опублікував матеріал про похорон десантників, імовірно загиблих в Україні. Після цього матеріалу депутат був побитий невідомим.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.