У Росії на відріз відмовляється реструктуризувати гроші, видані Януковичу

У Кремлі не мають наміру реструктуризувати кредити, які були видані України в період президентства Януковича. Москва висловить свою позицію, щоб вплинути на рішення інших країн-членів Міжнародного валютного фонду щодо продовження фінансової допомоги Києву
Depo.Влада
23 травня 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

 

Про це заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв в інтерв'ю ВГТРК, повідомляє ПРАЙМ.

"Ми вже сказали, що ми нічого реструктуризувати не збираємося. Чому, мабуть, і з'явилися ці рішення, ці якісь судомні дії, незрозумілі, які прийняла Верховна Рада і які потім має приймати уряд України", - заявив Медведєв.

"Заблокувати ми самі по собі нічого не можемо, тому що для того, щоб блокувати, потрібно мати блокуючий пакет. Але ми, природно, в рамках своєї частки голосів про це скажемо. І я впевнений, що такі рішення вплинуть, в кінцевому рахунку, і на позицію інших кредиторів, і на позицію інших учасників Міжнародного валютного фонду ", - додав прем'єр-міністр РФ.

На його думку, позиція РФ може вплинути, в тому числі, і на симпатизують Україні кредиторів. "Коли держава говорить: ви знаєте, ви в чергу встанете, може бути, ми вам віддамо потім половину, якщо захочеш. Це нікому не подобається", - додав він.

Раніше министр финансов РФ Антон Сілуанов підкреслив, що Росія має право Вимагати дострокове пред'явлення относительно стягнених Боргу у зв'язку Із перевіщенням уровня держборгу України сертифіката № в 60% ВВП.