У РНБО звинуватили в зриві е-декларування "спускачів грошей до унітазу"

У Раді національної безпеки і оборони натякають, що "спускачі до унітазу грошових знаків" спеціально організували кампанію зі зриву впровадження системи електронного декларування
Depo.Влада
16 серпня 2016 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповідній заяві радбезу, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт відомства.

"Не наше завдання - аналізувати, на що саме і як були використані гроші, які надавались партнерами України "штатним борцям з корупцією", замовникам, розробникам програмного забезпечення та їхнім групам підтримки. Проте коли терміни розробки програми було зірвано, а замість цілісного програмного забезпечення введено в експлуатацію тільки його "важливу частину", винні в цьому замість вибачення і звернення по допомогу перейшли у цинічний наступ. Вони свідомо затягували передачу на експертизу неякісного матеріалу та організували брудну кампанію цькування державних експертів, розраховуючи, що брак часу, політичний та адміністративний тиск примусять державних експертів вдатися до службової фальсифікації та видати Атестат відповідності. Коли ці плани зазнали поразки, нашвидкуруч було сфабриковано нову версію – "заколот" вищих посадових осіб та "всюдисуща рука РНБО", – зазначили підлеглі Турчинова.

Вони назвали ахінеєю "спроби посіяти паніку щодо курсу гривні та анонси осінніх масових безладів"

"Все це наштовхує на думку, що зрив підготовки розрекламованого програмного забезпечення був не випадковим", – вважають в РНБО.

Нагадаємо, 15 серпня в 00 годин 00 хвилин в Україні офіційно запрацювала несертифікована система електронного декларування. У Єврокомісії нагадали, що запуск системи електронного декларування з сертифікатом технічної безпеки є ключовою умовою безвізу.

В Україні систему е-декларування жорстко розкритикували так звані "єврооптимісти".

У РНБО назвали 5 причин, чому замість системи електронного декларування запрацював лише "шматок несертифікованого продукту".

Більше новин про політичне життя України читайте на