У Ризі закликали Росію звільнити Савченко та інших політв'язнів

Лідери Європейської народної партії (ЄНП) закликали Російську Федерацію звільнити арештовану українську льотчицю, народного депутата України Надію Савченко та інших незаконно затриманих осіб
Depo.Влада
21 травня 2015 21:54
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в декларації, прийнятій на зустрічі лідерів партії, що відбулася в рамках підготовки до Ризького саміту "Східного партнерства", передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Закликаємо до повного виконання Мінських угод, починаючи з повного дотримання перемир'я і відведення важкої зброї, а також обміну полоненими, звільнення незаконно затриманих осіб, включаючи Надію Савченко, відновлення Україною повного державного контролю над кордоном, виведенням всього "іноземного збройного контингенту", зброї і найманців з української території. Закликаємо до повного виконання Мінських угод, що є передумовою для будь-якого поліпшення відносин з Росією", - йдеться в документі.

Крім того,  Європейська народна партія засуджує російську агресію проти України, зокрема анексію і окупацію Криму і Донбасу в Україні, що створює загрозу для безпеки в Європі.

Раніше президент України Петро Порошенко залишився задоволений з'їздом Європейської народної партії (ЄНП). Сьогодні в Ризі розпочався саміт "Східного партнерства", де очікується прийняття декларації, в як будуть окреслені євро перспективи України.

Нагадаємо, що сьогодні  адвокат льотчиці Марк Фейгін повідомив, що попереднє слідство по справі Савченко, яка утримується Росії з літа минулого року, завершено.