У Рівному СБУ затримала російського шпигуна

Агента головного розвідувального управління генерального штабу збройних сил Росії затримали у Рівному співробітники контррозвідки Служби безпеки України
Depo.Влада
9 жовтня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua

Шпигун – громадянин України, який постійно проживає на Росії, мав завербувати одного із старших офіцерів штабу Сухопутних військ ЗСУ, передає Depo.ua із посиланням на прес-центр СБУ.

У Рівному СБУ затримала російського шпигуна - фото 1

За передачу документів з грифом "таємно" та "цілком таємно", що стосуються бойової підготовки, озброєння, мобілізаційного розгортання та військового співробітництва Збройних Сил України з іноземними партнерами, агент ГРУ повинен був запропонувати українському офіцеру та його родині російське громадянство, а також гроші. Сума залежала від актуальності та важливості військових секретів. Встановлено, що куратором шпигуна був співробітник російських спецслужб Олександр Ілюхін. 

У Рівному СБУ затримала російського шпигуна - фото 2

Український військовослужбовець, отримавши пропозицію про співпрацю з російськими спецслужбами, звернувся до СБУ. 7 жовтня 2016 року російський шпигун в’їхав в Україну для отримання таємних документів, над якими вже "попрацювали" оперативники української спецслужби.

Наступного дня він був затриманий співробітниками СБУ "на гарячому" під час одержання "флешки" з дезінформацією, яку вважав таємними документами військового характеру. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада