У Реви розповіли, коли запустять реєстр переселенців

Вже на наступному тижні відбудеться впровадження в дослідну експлуатацію Єдиного реєстру внутрішньо переміщених осіб
Depo.Влада
19 серпня 2016 21:55
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

"Завершується впровадження захищеної мережі передачі даних Мінсоцполітики шляхом побудови інфраструктури криптографічного захисту каналів передачі даних між Міністерством та структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської, районних, міських, районних у містах державних адміністрацій, Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій", - йдеться в повідомленні.

Крім того, налагоджено співпрацю між розробниками програмного забезпечення бази даних та ДП "Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики". Також проведені вивантаження даних з існуючої інформаційної системи обліку ВПО в Єдину інформаційну базу даних про ВПО.

"В даний час здійснюється робота по наданню технічної допомоги структурним підрозділам з питань соціального захисту населення по експлуатації програмного забезпечення бази даних та захищеної мережі передачі даних Мінсоцполітики", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо,за даними Пенсійного фонду, після того, як були зупинені пенсійні виплати, з 460,8 тис. внутрішньо переміщених осіб, вони відновлені 143 тисячам, іншим - відмовлено.

За даними Міністерства соціальної політики, в Україні налічується близько 1,8 млн ВПО. Точніші дані відомство очікує отримати не раніше грудня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада