У репресіях проти "Автомайдану" звинувачуються до 80 силовиків, – ГПУ

Через переслідування учасників руху "Автомадан" до кримінальної відповідальності притягнути до 80 співробітників правоохоронних органів
Depo.Влада
18 лютого 2016 12:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керівник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Це незаконне притягнення до адміністративної відповідальності, що полягало у фальсифікації протоколів про адміністративне правопорушення, а також провокація "автомайданівців" на заїзд в певні пастки, побиття їх і незаконне затримання", – сказав Горбатюк.

За його словами, підготовлено 46 обвинувальних актів стосовно 50 осіб – 45 працівників органів внутрішніх справ та суддів.

Що ж до затримання 29 учасників руху "Автомайдан" на вул. Щорса і в Кріпосному провулку – де майданівці були побити, до суду направлено обвинувальний акт щодо командира роти київського "Беркуту". Крім того, притягнуто до кримінальної відповідальності 8 працівників "Беркуту", ще вісім - оголошено у розшук, ще вісьмом повідомлено про підозру. Одному командиру роти київського "Беркуту" повідомлено про підозру.

"Притягнення до кримінальної і адміністративної відповідальності – керувалося з Адміністрації Президента. Ці незаконні дії правоохоронних органів були за вказівкою вищого керівництва держави", – стверджує Горбатюк.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада