У репресіях проти "Автомайдану" звинувачуються до 80 силовиків, – ГПУ

Через переслідування учасників руху "Автомадан" до кримінальної відповідальності притягнути до 80 співробітників правоохоронних органів

Про це заявив керівник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Це незаконне притягнення до адміністративної відповідальності, що полягало у фальсифікації протоколів про адміністративне правопорушення, а також провокація "автомайданівців" на заїзд в певні пастки, побиття їх і незаконне затримання", – сказав Горбатюк.

За його словами, підготовлено 46 обвинувальних актів стосовно 50 осіб – 45 працівників органів внутрішніх справ та суддів.

Що ж до затримання 29 учасників руху "Автомайдан" на вул. Щорса і в Кріпосному провулку – де майданівці були побити, до суду направлено обвинувальний акт щодо командира роти київського "Беркуту". Крім того, притягнуто до кримінальної відповідальності 8 працівників "Беркуту", ще вісім - оголошено у розшук, ще вісьмом повідомлено про підозру. Одному командиру роти київського "Беркуту" повідомлено про підозру.

"Притягнення до кримінальної і адміністративної відповідальності – керувалося з Адміністрації Президента. Ці незаконні дії правоохоронних органів були за вказівкою вищого керівництва держави", – стверджує Горбатюк.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада