У Раду внесли законопроект про призначення виборів у Маріуполі

У Верховній раді зареєстровано законопроект про призначення виборів у Красноармійську та Маріуполі на 15 листопада 2015 року
Depo.Влада
4 листопада 2015 13:32
ФОТО: depo.ua

Законопроект зареєстрований у середу, його автором є депутат, обраний в Маріуполі, Сергій Тарута, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Згідно з проектом, він пропонує призначити вибори мера Красноармійська і Маріуполя, а також вибори до міських рад цих населених пунктів на 15 листопада.

Законом також пропонується, що друкувати виборчі бюлетені буде ЦВК, а не місцеві комісії, як це було 25 жовтня, що і призвело до зриву виборів.

В проекті також пропонується, що фінансування друку бюлетенів відбулося протягом трьох днів з дня набрання чинності закону.

Водночас джерело видання у Центральній виборчій комісії зазначає, що цей закон має бути ухвалений цього тижня.

"Важливо, щоб цей законопроект проголосували цього тижня. В іншому випадку ЦВК буде важко його реалізувати", - сказав співрозмовник.

Нагадаємо, раніше ЦВК достроково припинила повноваження усього складу Маріупольської і Красноармійської територіальних комісій.

Місцеві організації політичних партій мають подати до ЦВК кандидатури до складу Маріупольської та Красноармійської міських виборчих комісій не пізніше 24 години 4 листопада 2015 року.

Як повідомлялося, ЦВК рекомендує призначити вибори у Маріуполі на 15 листопада

Комітет виборців України виступає проти проведення 15 листопада місцевих виборів в Маріуполі та пропонує провести їх у 2016 році. Громадянська мережа "Опора" не вважає за можливе проведення місцевих виборів в Маріуполі і Красноармійську 15 листопада без усунення причин їх зриву 25 жовтня.

Фракція БПП виступає за проведення місцевих виборів в Маріуполі і Красноармійську 15 листопада.

В свою чергу лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош висловився за призначення виборів у Маріуполі на значно пізніший термін – у 2017 році

Більше новин політики читайте на Depo.Влада