ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оприлюднено текст президентського закону про місцеві вибори

На сайті Верховної ради України з'явився текст президентського законопроекту №9357 щодо проведення місцевих виборів під час воєнного стану

Depo.Влада
6 грудня 2018 10:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт парламенту.

Так, відповідний проект закону "Про внесення зміни до статті 28 закону "Про правовий режим воєнного стану" щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на неділю, 23 грудня 2018 року" був зареєстрований у парламенті 3 грудня, однак текст з'явився лише сьогодні, 6 грудня.

Документ направлено на розгляд комітету.

"Встановити, що дія частини першої статті 19 цього закону щодо заборони проведення в умовах воєнного стану виборів до органів місцевого самоврядування не поширюється на проведення місцевих виборів, призначених на неділю, 23 грудня 2018 року", - сказано у тексті закону.

Згідно з документом, Кабінет міністрів України у разі необхідності за зверненням Центральної виборчої комісії зобов'язаний забезпечити фінансування заходів, необхідних для реалізації цього закону.

"ЦВК забезпечити прийняття актів, необхідних для реалізації цього закону, зокрема щодо визначення строків виборчих процедур, пов'язаних з підготовкою і проведенням місцевих виборів у неділю, 23 грудня 2018 року", - зазначається у тексті проекту.

Закон набирає чинності з дня його опублікування та діє до 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, 3 грудня президент вніс у Верховну Раду проект закону про проведення місцевих виборів 23 грудня в умовах воєнного стану.

Проектом пропонується передбачити, що заборона проводити вибори на час воєнного стану не буде поширюватися на проведення місцевих виборів 23 грудня.

5 грудня спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що провести місцеві вибори в Україні 23 грудня неможливо через введення воєнного стану.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада