У Раді з'явилася постанова про відставку Соболєва

У Верховній Раді  України зареєстрували проект постанови про звільнення нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади голови Комітету з питань протидії корупції

Ініціювали відставку 10 нардепів з різних фракцій, повідолмяє Depo.ua з посиланням на сайт парламенту.

"У Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції лише на сьомій сесії Верховної Ради України VIII скликання понад три поспіль засідання не відбулися, зокрема 3, 8, 15 та 22 листопада 2017 року через порушення Регламенту Верховної Ради України та Закону України "Про комітети Верховної Ради України" головуючим на засіданнях Є. Соболєвим, який обіймає посаду голови цього комітету. Мають місце інші численні порушення Є. Соболєвим обов'язків голови комітету, якими він наділений відповідно до Закону України "Про комітети Верховної Ради України", - йдеться у пояснювальній записці до постанови.

При цьому, навіть в результаті позитивного голосування, Соболєв залишиться членом свого комітету

Нагадаємо, що вчора, 6 грудня, члени Комітету з питань протидії корупції висловили недовіру його голові Єгору Соболєву. Сам він вважає це визнанням з боку БПП, "Народного фронту", Опозиційного блоку та групи "Відродження" своєї ефективної антикорупційної роботи.

Такі наміри викликали критику Заходу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна