У Раді вже пропонують скасувати закон про регламент

П'ять народних депутатів пропонують визнати нечинним закон "Про регламент Верховної Ради" і скасувати ряд рішень парламенту
Depo.Влада
6 липня 2015 19:11
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в законопроекті №2277а і проектах постанов №2667-П, №2822-П і №2561-П, які зареєстровані у Верховній Раді, передає depo.ua.

Зокрема, депутати пропонують скасувати прийняття в цілому законопроектів про вдосконалення та особливості застосування окремих положень законів про прокуратуру, про Національну поліцію, про правові та організаційні засади діяльності центральних органів виконавчої влади у сфері внутрішніх справ.

Автори перших двох ініціатив - Віктор Пинзеник, Віктор Чумак, Наталія Новак і Дмитро Добродомов (усі - фракція "Блоку Петра Порошенка"), останніх двох - Чумак, Пинзеник, Новак, Павло Різаненко (БПП) і Юрій Левченко (позафракційний).

Текст перших двох документів поки не оприлюднений на сайті парламенту, а необхідність скасування прийняття законопроектів про поліцію та органах внутрішніх справ мотивується авторами їх прийняттям з порушенням норм регламенту.

Нагадаємо, що зазначені закони народні депутати прийняли 2 липня.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.