У Раді створили об’єднання симпатиків НАТО

У Верховній Раді створили нове міжфракційне об’єднання депутатів "Україна – Євроатлантичний вибір!"
Depo.Влада
31 березня 2016 22:30
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомила нардеп Ірина Фріз, передає depo ua.

"Сьогодні спільно з колегами ми ініціювали створення міжфракційного депутатського об'єднання "Україні – Євроатлантичний простір!" до якого вже увійшли депутати демократичних фракцій", - написала вона.

За словами Фріз, мета об’єднання - "формування політичної підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони України, сприяння наближення Збройних Сил України до стандартів НАТО, поглиблення співробітництва з Північноатлантичним альянсом задля досягнення критеріїв, що необхідні для набуття членства у цій організації".

"Шлях для вступу до євроатлантичного альянсу має здолати вся держава, тож роботи попереду в нас багато. Переконана, що створення міжфракційного депутатського об’єднання дозволить більш оперативно та якісно просувати законопроекти, що необхідні для ефективного реформування законодавства та координації дій з західними партнерами", – переконана нардеп.

"Колеги довірили мені, разом з Тарасом Пастухом, організувати роботу об’єднання. Вже завтра плануємо провести першу робочу нараду", – повідомила Фріз.

Вона також висловила переконання, що нове об’єднання має стати "позапартійним мозковим центром, який сконцентрує навколо себе фазових експертів у сфері євроатлантичної інтеграції".

"Ми відкриті для співпраці з усіма народними депутатами України, які підтримують вищезазначену мету створення та діяльності об'єднання", - резюмувала парламентарій.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада