У Раді роздають листівки з вимогою схвалити "безвізові" закони

У Верховній Раді нардепам роздають листівки, де міститься заклик ухвалити законопроекти, необхідні для надання безвізового режиму
Depo.Влада
10 листопада 2015 11:00
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав фотограф Богдан Бортаков, передає depo.ua.

"10/11/15 ВР: єврооптимісти натякають, що вулиця не пробачить неприйняття законів, які повинні лібералізувати візовий режим з ЄС", - написав він.

У Раді роздають листівки з вимогою прийняти "безвізові" закони - фото 1

У Раді роздають листівки з вимогою прийняти "безвізові" закони - фото 2

Варто відзначити, що президент України Петро Порошенко також наполягає на необхідності прийняти законопроекти щодо безвізового режиму.

"Я впевнений в тому, що у народних депутатів, членів коаліції і не тільки, вистачить мудрості і відповідальності для того, щоб проголосувати за закони, які мають безпосереднє відношення до безвізового режиму. Я можу відповідально стверджувати, що на сьогоднішній день доля безвізового режиму залежить від голосування цих законів", - сказав Порошенко.

Він також нагадав, що всі вимоги з боку Євросоюзу в частині надання безвізового режиму - це складові Угоди про асоціацію.

Крім того по голосуванню за Трудовий кодекс в частині заборони трудової дискримінації, Порошенко зазначив, що виступає за збереження рівних прав усіх громадян нашої держави.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.