У Раді схвалили закон, який дозволяє генпрокурору не мати юридичну освтіу

Комітет Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту схвалити законопроект, який дозволить кандидату на посаду генпрокурора не мати вищої юридичної освіти

Відповідне рішення підтримали 10 членів комітету, передає depo.ua.

"Комітет рекомендує схвалити Верховній Раді цей законопроект в першому читанні і в цілому. Рішення прийнято… потрібна людина, яка наведе там (в Генпрокуратурі, - ред.) порядок ", - зазначив голова комітету Андрій Кожем'якін.

У свою сергу, законопроект був внесений членом депутатської групи "Воля народу" Віктором Развадовським.

У Раді рекомендували схвалити "закон під Луценка" - фото 1

Фото: "Українська правда"

Зазначимо, парламентським комітетом був ухвалений саме законопроект 4481, яким пропонується скоротити необхідний стаж роботи у правоохоронних органах до 3 років.

Відповідний законопроект не дозволяє голові фракції БПП Юрію Луценку очолити ГПУ, тому що він не має стажу роботи в галузі права.

Щодо іншого законопроекту 4469 - авторства Князевича, Алєксєєва - то цей законопроект комітет 9-ма голосами відправив на доопрацювання.

У Раді схвалили закон, який дозволяє генпрокурору не мати юридичну освтіу - фото 2

Фото: "Українська правда"

Нагадаємо, що у Верховній Раді 19 квітня був зареєстрований законопроект, який дозволить призначити генпрокурором людину без юридичної освіти та без досвіду роботи у прокуратурі. Найімовірнішим кандидатом на цю посаду називається лідер фракції "БПП" Юрій Луценко.

20 квітня зареєстрували ще один законопроект стосовно генпрокурора.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада