У Раді схвалили закон, який дозволяє генпрокурору не мати юридичну освтіу

Комітет Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту схвалити законопроект, який дозволить кандидату на посаду генпрокурора не мати вищої юридичної освіти
Depo.Влада
20 квітня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення підтримали 10 членів комітету, передає depo.ua.

"Комітет рекомендує схвалити Верховній Раді цей законопроект в першому читанні і в цілому. Рішення прийнято… потрібна людина, яка наведе там (в Генпрокуратурі, - ред.) порядок ", - зазначив голова комітету Андрій Кожем'якін.

У свою сергу, законопроект був внесений членом депутатської групи "Воля народу" Віктором Развадовським.

У Раді рекомендували схвалити "закон під Луценка" - фото 1

Фото: "Українська правда"

Зазначимо, парламентським комітетом був ухвалений саме законопроект 4481, яким пропонується скоротити необхідний стаж роботи у правоохоронних органах до 3 років.

Відповідний законопроект не дозволяє голові фракції БПП Юрію Луценку очолити ГПУ, тому що він не має стажу роботи в галузі права.

Щодо іншого законопроекту 4469 - авторства Князевича, Алєксєєва - то цей законопроект комітет 9-ма голосами відправив на доопрацювання.

У Раді схвалили закон, який дозволяє генпрокурору не мати юридичну освтіу - фото 2

Фото: "Українська правда"

Нагадаємо, що у Верховній Раді 19 квітня був зареєстрований законопроект, який дозволить призначити генпрокурором людину без юридичної освіти та без досвіду роботи у прокуратурі. Найімовірнішим кандидатом на цю посаду називається лідер фракції "БПП" Юрій Луценко.

20 квітня зареєстрували ще один законопроект стосовно генпрокурора.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада