У Раді пояснили, чому затягнули зі звільненням "суддів Майдану"

Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич пояснив, чому питання про звільнення "суддів Майдану" не розглядалось раніше
Depo.Влада
29 вересня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на позачерговому засіданні парламенту, передає depo.ua.

"Ідея проведення цього засідання виникла тому, що на одному з інтернет-сайтів з`явилась стаття так званого експерта реанімаційного пакету реформ пана Жернакова. Потім цю ідею підхопила одна з фракцій парламенту, на неї був змушений відреагувати президент. Ми змушені таким чином проводити сьогоднішнє засідання", - пояснив Князевич.

"Чому Верховна Рада не голосувала? Та тому що більшість рішень Вищої ради юстиції, на основі яких ми маємо сьогодні приймати рішення, була скасована судами або знаходиться в судах. Ми не мали можливості приймати правове рішення, тому змушені були чекати до того часу, поки ця правова колізія вирішиться", - сказав глава парламентського комітету. 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко доручив голові Верховної Ради Андрію Парубію скликати позачергове засідання парламенту для розгляду питання про звільнення за порушення присяги суддів, які виносили неправосудні рішення у часи Майдану, а також суддів, які підлягають люстрації.

Зазначимо, що 30 вересня набирають чинності зміни до Конституції щодо правосуддя.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада