У Раді обіцяють назвати нардепів, які вмовляли ЄС не давати безвіз

Деякі народні депутати та посадовці з дипломатичними паспортами радили посольствам європейських держав не надавати Україні безвізового режиму з ЄС
Depo.Влада
16 листопада 2016 12:13
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила сьогодні на засіданні парламенту, передає Depo.ua.

"Коли ми отримаємо безвізовий режим, ми розкажемо українському суспільству, що дехто із цього залу і деякі так звані громадські активісти бігали по посольствах і просили не давати Україні безвізовий режим. Ці люди, які мають дипломатичні паспорти, вони бігають по посольствах і просять не давати Україні безвізовий режим", – сказала Геращенко.

За її словами, 8 років тому, коли підписувався план дій щодо візової лібералізації, у ньому не було жодного слова про "спеціальні механізми". "Ми виконали всі 144 пункти, бо ми їх робимо не для Моґеріні, а для України. Ми прийняли чи не найжорсткіше антикорупційне законодавство – в жодній європейські країні немає такого е-декларування", – заявила віце-спікер.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада схвалила звернення до урядів членів ЄС, Європарламенту та Ради ЄС щодо запровадження безвізового режиму для громадян України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада