Рада планує змусити пенсіонерів платити за канали Коломойського і Пінчука

Ініціаторами нововведень виступили "1+1 Медіа" і StarLightMedia, які вважають справедливою плату в 2,5 гривні за кожного абонента в місяць
Depo.Влада
22 серпня 2016 10:36
ФОТО: depo.ua

Законопроект №3504 відкриває шлях до запровадження плати за трансляцію низки телеканалів, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Автором законопроекту №3504, що відкриває шлях до запровадження плати за трансляцію низки телеканалів, є голова парламентського комітету свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар ("Народний фронт").

Документ передбачає, що українські медіагрупи зможуть вимагати з провайдерів оплату свого продукту, що, відповідно, позначиться і на вартості послуг провайдерів для абонентів.

У документі йде мова про скорочення переліку мовників універсальної програмної послуги (УПП) - соціального пакету, обов'язкового для ретрансляції на території України. Згідно з текстом законопроекту, в УПУ залишаться тільки суспільне (державне) мовлення, телеканал "Рада" та регіональні мовники. Ретрансляція інших каналів стане предметом комерційних домовленостей.

За прогнозами медійників, законопроект буде поданий до другого читання вже у вересні, і з великою часткою ймовірності - прийнятий.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада