У фракції БПП хочуть створити ТСК щодо дій міліції на виборах у Чернігові

Народні депутати з фракції "Блок Петра Порошенка" ініціюють створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування діяльності Головного управління МВС Чернігівщини, яке очолює Едуард Альохін, під час виборчої кампанії у 205-му окрузі
Depo.Влада
24 липня 2015 17:44
ФОТО: depo.ua

Про це розповіли depo.ua представники фракції "БПП".

Нагадаємо, що проміжні вибори народного депутата України в чернігівському 205 окрузі відбудуться 26 липня. Спочатку тут зареєструвалися аж 127 кандидатів, але потім 36 - знялися з балотування, тож у виборчому бюлетені 91 прізвище. Основна боротьба в цьому окрузі розгортається між екс-заступником голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Геннадієм Корбаном, якого вважають близьким до олігарха Ігоря Коломойського, а також пропрезидентським кандидатом Сергієм Березенком, який очолює Державне управління справами.

У рамках агітації за "Корбана" його партія "Укроп" влаштовує масові роздачі їжі в палатках "з гречкою"

Однак голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявляє, що в арсеналі ЦВК  немає санкцій щодо кандидатів у народні депутати, які порушують правила виборчої компанії, тому що правоохоронці так і не змогли довести їх провину в суді. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.