У Раді хочуть дозволити Порошенку створювати військові адміністрації поза зоною АТО

До Верховної Ради подали законопроект №5111 "Про внесення змін до деяких законів України щодо військово-цивільних адміністрацій"
Depo.Влада
12 вересня 2016 14:41
ФОТО: depo.ua

Ним пропонується надати президенту правові підстави утворювати військово-цивільні адміністрацій на територіях, прилеглих до району антитерористичної операції (АТО) та Криму, передає depo.ua. з посиланням на прес-службу партії "Блок Петра Порошенка".

Так, законопроектом передбачається утворення  ВЦА населених пунктів, районів і областей на території Херсонської області та на інших територіях, прилеглих до району проведення АТО та Автономної Республіки Крим, в порядку, врегульованому чинним законом  "Про військово-цивільні адміністрації", у разі виникнення загроз безпеці та громадському порядку, а також у разі неможливості виконання органами місцевого самоврядування покладених на них Конституцією та законами України повноважень.

"Ухвалення законопроекту дозволить забезпечити дотримання прав та свобод людини і громадянина, а також оперативну протидію сепаратистській діяльності, диверсійним проявам і терористичним актам,  у разі виникнення загроз безпеці та громадському порядку", - вважає автор законодавчої ініціативи, депутат Ради від фракції БПП Іван Вінник.

На сайті парламенту текст законопроекту ще відсутній.

Нагадаємо, що наразі військово-цивільні адміністрації діють лише в зоні АТО – у Донецькій і Луганській областях. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада