Рада спробує зняти імунітет з Клюєва та Мельничука в кінці травня

У Комітеті Верховної Ради з питань регламенту почали розгляд подань генпрокурора щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука, однак в сесійному залі голосуватимуть, ймовірно, під кінець травня
Depo.Влада
15 травня 2015 13:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на INSIDER.

Так, на сьогоднішньому засіданні члени комітету одноголосно затвердили порядок розгляду відповідних подань. Зокрема, ухвалено рішення членам комітету подати перелік питань щодо обгрунтованості подань на зняття депутатської недоторканності. Відповідні питання будуть направлені Генеральному прокуророві Віктору Шокіну на наступному засіданні комітету, яке відбудеться 20 травня.

Крім того, в комітеті очікують до цьому часу отримати письмові пояснення від нардепів, проти яких висунуті обвинувачення.

Під час обговорення питання на засіданні член комітету від фракції "Самопоміч" Павло Кишкар зазначив, що подані до парламенту документи мають багато юридичних неточностей і можуть бути підставою для направлення їх на доопрацювання в ГПУ, або у разі підтримки Радою цих подань, можуть бути "вщент розбиті у суді".

Після засідання комітету перший заступник голови комітету Павло Пинзеник припустив, що розгляд подань у сесійній залі відбудеться не раніше, ніж наприкінці травня.

Нагадаємо, що 12 травня Віктор Шокін вніс до парламенту подання про зняття недоторканності з нардепів Сергія Клюєва (фракція "Опозиційний блок") і нардепа, екс-комбата "Айдара" Сергія Мельничука у зв'язку з тим, що вони підозрюються в скоєнні низки кримінальних злочинів.  Клюєв, зокрема, підозрюється в розстраті майна, а Мельничук - в організації злочинної групи.