Рада залишилась без майбутнього

У Верховній Раді припинила існування тимчасова спеціальна комісія з питань майбутнього
Depo.Влада
23 травня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua

Згідно відповіді Верховної Ради України на запит користувача "Доступу до правди", ТСК припинила свою діяльність 13 травня, передає depo.ua з посиланням на "Дзеркало тижня".

У звіті про діяльність комісії зазначено, що за рік комісія налагодила зв'язок з парламентським Комітетом майбутнього Фінляндії, парламентською радою сталого розвитку Німеччини. Також ТСК провела низку конференцій і налагодила співпрацю з експертами.

Довідка: 22 квітня 2015 року Верховна Рада створила тимчасову спеціальну комісію з питань майбутнього. Головою ТСК був обраний Олексій Скрипник, заступником голови – Сергій Тарута.

Згідно з прийнятою постановою, термін роботи комісії обмежувався одним роком.

Діяльність комісії була направлена на: визначення напрямів і пріоритетів науково-технічного та інноваційного розвитку держави; розробку моделей майбутнього розвитку, обґрунтування загальнодержавних (національних) та регіональних програм і прогнозів їх реалізації; підготовку питань стратегічного бачення розвитку України, а також з найбільш актуальних проблем держави та можливих шляхів їх вирішення і т. д.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада