У Путіна закликали не "істерити" навколо Савченко: у тиші такі справи вирішуються легше

У Кремлі заявили, що "істерика" навколо української льотчиці Надії Савченко ускладнює рішення, "в тиші такі справи вирішуються набагато легше"
Depo.Влада
25 березня 2016 21:58
ФОТО: depo.ua

Про це в програмі "Право знати" яка вийде завтра ввечері на російському телеканалі ТВЦ, заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Він зазначив, що "тема Савченко" не ставилася на чільне місце, але піднімалася під час візитів до Москви міністра закордонних справ Німеччини і держсекретаря США. "Ця тема порушувалася", - сказав він.

За його словами, «"в Києві близька до істерики екзальтація відбувається", а також накручується західна громадська думка.

"Я б відніс це до результатів такої загальної русофобської істерики, яка має місце, причому це прояв жодним чином не сприяє, а робить набагато більш складним рішення цієї проблеми. У такому шумі такі теми не обговорюються і ніяк не вирішуються", - сказав Пєсков.

"Поки що ситуація по Савченко гранично проста і гранично зрозуміла. Савченко є засудженою, у неї є певна кількість днів на апеляцію, але від такої вона начебто відмовилася. Далі все відбувається в суворій відповідності з законом і законодавством РФ. Вона буде відбувати термін. Інші рішення, які можуть ініціюватися або в Москві або можуть пропонуватися Москві, можуть прийматися тільки главою держави, тільки президентом", - додав він.

При цьому він підкреслив, що поки ніяких рішень немає.

"Ми глибоко шкодуємо, що така істерика є. Це робить рішення цієї проблеми набагато більш складним процесом, в тиші такі справи вирішуються набагато легше", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, 22 березня, суд Донецька Ростовської області присудив українській льотчиці та народному депутату Надії Савченко 22 роки колонії загального режиму. Суд визнав Надію Савченко винною за всіма пунктами звинувачення. Російські прокурори вимагали для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада