У Путіна відгавкнулися в Гаагу щодо забороненого Меджлісу

Громадські організації кримських татар начебто можуть діяти в Росії без будь-яких обмежень, якщо йдеться не про екстремістські прояви.

Depo.Влада
21 квітня 2017 15:25
ФОТО: depo.ua

Так прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував рішення Міжнародного суду ООН за позовом України, передає Depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Фактично жодних обмежень для функціонування громадських організацій громадян Росії - кримських татар - немає. Існують різні екстремістські прояви, екстремістські організації і, як і всюди на Росії, екстремістські прояви будуть переслідуватися за законом", - сказав він, відповідаючи на питання, чи буде дозволена діяльність Меджлісу кримських татар, який раніше був визнаний екстремістською організацією.

Пєсков додав, що "все, що не заборонене, воно дозволено - і громадська діяльність, і політична, і інша, тут ніяких проблем немає".

Нагадаємо, що 19 квітня Міжнародний суд ООН ухвалив перші проміжні рішення за позовом України проти Росії. Він постановив, щоб Росія утрималася від можливих проявів расової дискримінації кримських татар і етнічних українців в окупованому Криму. А от докази про причетність Росії до фінансування тероризму визнав недостатніми.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада