У Путіна пояснили, чому не привітали Порошенка з Днем перемоги

У Кремлі заявляють, що президент Росії Володимир Путін не привітав президентів України Петра Порошенка та Грузії Ґіорґі Марґвелашвілі з Днем перемоги через відсутність політичного діалогу між Москвою та цими країнами
Depo.Влада
10 травня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це заявив речник російського президента Дмитро Пєсков, передає depo.ua з посиланням на російські ЗМІ.

"Ви знаєте - відсутній на належному рівні діалог між керівництвом Росії та керівництвом Грузії, а також відсутній на належному рівні діалог між керівництвом Росії та України", - сказав Пєсков.

При цьому він зазначив, що "Росія ніколи не була ініціатором тих негативних процесів в наших двосторонніх відносинах, які мали місце".

За його словами, у випадку з Грузією відома предтеча кризи в двохсторонніх відносинах.

"Президент (Путін – ред.) неодноразово говорив, що кризові відносини на міждержавному рівні жодним чином не позначаються на добрих почуттях і добрих традиціях щодо народів країн, які традиційно нам близькі - це і народ Грузії, і народ України, і інших країн", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, 8 травня президент Росії Володимир Путін привітав з 71-ю річницею перемоги в Другій світовій війні лідерів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, тоді як вітання для України та Грузії передав громадянам цих країн.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада