У прокуратурі підтвердили внесення застави за Романчука

У військовій прокуратурі Південного регіону підтвердили внесення застави за арештованого заступника глави Миколаївської ОДА Миколи Романчука
Depo.Влада
22 червня 2016 20:07
ФОТО: depo.ua

Відповідну заяву в ефірі "112 каналу" зробив начальник відділу відомства Сергій Яровий, передає depo.ua.

"На сьогоднішній день нам відомо тільки те, що зазначену суму за Романчука внесли, ще документів з казначейської служби, які б підтверджували надходження коштів на відповідний бюджетний рахунок, до нас не надійшло. Тому в нас ще також немає інформації про те, що Романчук був звільнений з установи попереднього ув’язнення", - розповів він.

У прокуратурі уточнили, що не володіють інформацією, хто саме вніс гроші, однак, якщо вони належать самому Романчуку, на них може бути накладено арешт.
"Поки що невідомо. Але ми це питання будемо з'ясовувати, якщо буде встановлено, що ці кошти належать самому Романчуку, то буде вирішуватися питання щодо накладення на них арешту", - сказав Яровий.

"Для того, аби він не втік за кордон, судом у разі внесення застави були покладені додаткові обов'язки, у тому числі обов’язок здати на зберігання до органів досудового розслідування паспорт для виїзду за кордон. Паспорт був у нього вилучений ще при затриманні та проведенні обшуків, тому легальних документів, які б давали йому можливість зникнути з країни, на сьогоднішній день немає", - резюмував він.

Нагадаємо, 8 червня Одеський суд заарештував заступника глави Миколаївської ОДА Романчука на два місяці з правом внесення 5,5 млн гривень застави.

Раніше військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що у справі про отримання хабара за надання дозволу на облаштування кар'єру по видобутку вапняку були затримані чотири особи, зокрема перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук.

Пізніше стало відомо, що голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков відсторонив від посади першого заступника Миколи Романчука і переклав повноваження на заступника В'ячеслава Боня.

 Більше новин політики читайте на Depo.Влада