У Президента хочуть у перший день Ради проголосувати за спікера і прем'єра

На засіданні Блоку Петра Порошенка виступили за те, що в перший день сесії нового парламенту більшість проголосує за Володимира Гройсмана на посаді голови Верховної Ради і прем'єр-міністра Арсенія Яценюка
Depo.Влада
27 листопада 2014 00:07
ФОТО: depo.ua
У Президента хочуть у перший день Ради проголосувати за спікера і прем
У Президента хочуть у перший день Ради проголосувати за спікера і прем'єра

Під час тригодинного засідання фракції Блоку Петра Порошенка, яке проходило в будівлі Адміністрації Президента України, без п'яти хвилин депутати обговорили низку технічних питань, що стосуються керівництва у фракції, а також посадки в залі для голосувань.

Як повідомили ДеПо джерела, що перебували на засіданні, крім технічних питань, обговорювалася також тема порядку денного на четвер.

«У четвер планується два основних голосування, крім суто технічних питань. Йдеться про голосування за Володимира Гройсмана - голову Верховної Ради та Арсенія Яценюка - прем'єр-міністра. Можна вважати це пакетом для того, щоб рухатися далі», - повідомило джерело, зазначивши, що інші посади в уряді розглядатимуться окремо.

Також, за словами джерела, під час засідання фракції розглядалися кандидатури від БПП у Кабмін. Однак назвати прізвища джерело відмовилося, пославшись на те, що це секретна інформація.

Проте станом на вечір середи переговори між представниками Блоку Петра Порошенка і «Народного Фронту» тривають.

Нагадаємо, екс-міністр охорони здоров'я України Олег Мусій був присутній на засіданні фракції «Блок Петра Порошенка» для того, щоб приєднатися до цієї політичної сили у Верховній Раді.

Водночас на засіданні було прийнято рішення про керівництво фракції. Головою фракції буде Юрій Луценко, заступниками - Мустафа Найєм, Ігор Кононенко, Микола Томенко та Віталій Ковальчук.