У "Правому секторі" розповіли, коли запрацює новий рух Яроша

Новий рух Дмитра Яроша не означає розділ "Правого сектору"
Depo.Влада
28 грудня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив заступник провідника "Правого сектора" Андрій Шараскін, передає depo.ua.

"Ми не говоримо про розділ "Правого сектору". Це зовсім інший рух з іншими завданнями. ПС залишається. У нього є провід національно-визвольного руху. Вони вирішили іти своїм шляхом. Нам є з ким боротися, ми не боремося всередині організації за щось. У нас є достатньо зовнішніх і внутрішніх ворогів. Звісно ми запрошуємо тих побратимів, які поділяють думку провідника Дмитра Яроша і його методи боротьби долучитися до нового руху", -  сказав він.

За словами Шараскіна, вступити до лав нового руху буде простіше, ніж до "Правого сектору". "Ми неодноразово говорили, що ультрарадикальні методи хороші в вузькоспеціалізованих організаціях. Якщо ми плануємо і хочемо бути загальнонаціональним патріотичним рухом, то ми мусимо перш за все зосередитися на державницьких ідеях. Ми виходимо за межі націоналістичної організації, де дуже суворі принципи вступу і іншого. Критерії вступу в нову організацію будуть лайтовіші. Будуть певні критерії. Люди, які погоджуються з нашою ідеологією будуть прийняті до лав нового руху", -  сказав він.

"Ми маємо залучити всіх патріотів. Навіть тих, хто про націоналізм ніколи не чув, але живе і прагне жити, як справжній націоналіст", -  додав Шараскін.

За його словами, вже у лютому має відбутися з'їзд нового руху.

Нагадаємо, сьогодні Дмитро Ярош заявив про вихід з "Правого сектору" і створення нового руху.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада