"Правий сектор": Меркантильні особи навіяли Ярошу відмовитися від революції проти Порошенка

У Національно-визвольному русі "Правий сектор" заявили, що під керівництвом Дмитра Яроша стався відхід від революційної стратегії
Depo.Влада
11 листопада 2015 17:29
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в офіційному коментарі, опублікованому на сайті руху, передає depo.ua.

У "Правому секторі" пояснили, що відставці Яроша передувала активізація провідних членів руху, спрямована на протидію негативним тенденціям у його розвитку.

"До Дмитра Яроша був написаний лист, у якому окреслено головні проблеми Національно-визвольного руху "Правий сектор", передусім — відхід від революційної стратегії. Під час зустрічі з Ярошем з його ініціативи було вирішено провести конференцію за участі провідного членства. Конференція мала визначити головні напрямні розвитку нашого Руху і обрати його Провід", - розповіли в "Правому секторі", додавши, що йдеться про командирів бойових частин та запасних батальйонів ДУК, лідерів обласних осередків та структурних підрозділів.
Конференція відбулася 8 листопада під Києвом.

"На превеликий жаль, Дмитро Ярош не взяв участі у її роботі. Конференцією одноголосно було обрано Провід усього Руху (до того часу діяв лише Провід партії). Також конференція розпрацювала стратегічні напрямні Руху, в центрі яких стояло невизнання бандитського режиму Петра Порошенка легітимною владою і безальтернативність революційного шляху боротьби", – зазначили в русі.

У "Правому секторі" стверджують, що після проведення конференції "окремі особи, керовані власними меркантильними інтересами, амбіціями і, можливо, зв'язками зі спецслужбами, зробити все, аби налаштувати Яроша на невизнання рішень конференції й неприйняття революційної стратегії".

"Це коло осіб вже давно визрівало в рядах Руху, і, вдаючись до підлабузництва, інтриг, ширення пліток, намагалося впливати на його політику. Саме діяльність цих осіб призвела до такої ситуації, за якої Д. Ярош мусив скласти повноваження", – зазначили в русі.

У "Правому секторі" кажуть, що після заяви Яроша усі структури Руху працюють у штатному режимі.

"Найближчими днями відбудеться засідання Проводу НВР ПС, на яке буде запрошено Дмитра Яроша і де будуть остаточно вирішені всі питання та розпрацьовані деталі нашої стратегії. Попереду — чимало роботи. Ми маємо посилити наш Рух і приготувати до його протистояння з ворожими силами. А для цього необхідним є його очищення від агентури ворога та осіб, надзвичайно далеких від націоналістичного способу мислення і діяння", - розповіли в русі.

Там наголосили, що "Правий сектор" спирається на ідею, а не на особу.

Нагадаємо, що сьогодні народний депутат України Дмитро Ярош заявив, що складає з себе повноваження провідника Національно-визвольного руху "Правий сектор", пояснивши своє рішення тим, що має позицію, яка часто не збігається з устремліннями частини керівництва руху. 

Читайте також: