Позиваючись до Євросуду, Корнієць не сказав про діаманти та зброю

У позові до Європейського суду з прав людини екс-заступник прокурора Київщини Олександр Корнієць, обвинувачений у корупції, не повідомив про вилучення у нього діамантів та зброї
Depo.Влада
30 березня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua

"Суд визнав мою скаргу прийнятною для розгляду і обґрунтовування мою скаргу щодо незаконного обшуку, який був поведений у моєму помешканні, незаконного затримання, незаконного вилучення майна, оскільки жодного доказу отримання мною неправомірної вигоди дійсно здобуто не було", - сказав Корнієць.

За його словами, він не уточнював у скарзі до ЄСПЛ, що у нього було вилучило діаманти та карабін Вулкан.

"Я не визнаю своєї вини повністю і тих подій, у яких мене звинувачують. Це було замовлення Сакварелідзе від народного депутата Константіновський Вячеслава", - додав він.

Нагадаємо, що 5 липня під час спецоперації СБУ і ГПУ були затримані заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць. Їм було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (стаття передбачає безальтернативне позбавлення волі строком від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати посади, спеціальну конфіскацію і конфіскацію майна).

Під час обшуків у них знайдено понад 500 тис. дол. готівкою, коштовності, цінні папери і незареєстровану вогнепальну зброю. У помешканні Корнійця, серед іншого, знайшли 65 діамантів, через що його назвали "діамантовим прокурором".

Зазначимо, 21 березня суд відмовився повернути застави "діамантовим прокурорам".

29 березня ЄСПЛ відкрив справу за скаргою "діамантового" Корнійця.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада