У посадовців Міносвіти під час обшуку виявили $130 тисяч, - ГПУ

За результатами обшуків в Українському центрі оцінювання якості освіти та за місцем проживання його окремих службових осіб виявлено комп’ютерну техніку, з якої проводилось втручання в систему, та кошти у сумі 130 тис дол США
Depo.Влада
22 липня 2015 14:29
ФОТО: depo.ua

Про це  сьогодні на брифінгу сказав заступник генерального прокурора України Олег Заліско, повідомляє depo.ua.

"За результатами обшуків, які були проведені як в центрі, так і за місцем проживання окремих службових осіб, виявлено комп'ютерну техніку, з якої, як вважає орган досудового слідства, проводилось втручання в систему; виявлено грошові кошти в розмірі 130 тис. доларів США; виявлено певну переписку, яка дає підстави органу досудового розслідування підозрювати окремих осіб у вчиненні конкретних корупційних кримінальних правопорушень", - наголосив Заліско.

Як зазначив заступник генпрокурора, злочин за своєю суттю є складним. "Ми маємо факт зловживання службовим становищем шляхом вчинення кіберзлочину, які потребують відповідного проведення експертиз з метою встановити як, і в якій формі, і в який спосіб було здійснено втручання в цю систему", - додав Заліско.

Він зазначив, що ця система (Система оцінювання якості освіти, - ред.) вважалася захищеною.

Раніше повідомлялося, що обшук в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) може бути пов'язаний з призначенням сина директора Центру Ігоря Лікарчука главою митниці.

 

Мітки: ГПУ, обшук