У Порошенка заявили про наявність доказів поставки зброї бойовикам

В Адміністрації Президента заявляють, що мають у своєму розпорядженні докази того, хто постачає зброю бойовикам
Depo.Влада
23 січня 2015 16:46
ФОТО: depo.ua
У Порошенка заявили про наявність доказів поставки зброї бойовикам
У Порошенка заявили про наявність доказів поставки зброї бойовикам

Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник голови АП Валерій Чалий, передає depo.ua з посиланням на «ЛігаБізнесІнформ».

«У нас є докази того, хто направляє зброю і устаткування бойовикам», - сказав він. Чалий підкреслив, що наразі такі поставки на територію України збільшилися, і це становить загрозу для країни.

Чалий також зазначив, що президент Петро Порошенко у ході візиту в Давос поінформував про ситуацію в Україні міжнародних партнерів, провів зустрічі з провідними іноземними ЗМІ.

«Ви бачите, як російські ЗМІ спотворюють поняття інформаційного повідомлення, практично все перевертається з ніг на голову і подається перекручена картина. Тому завдання донесення правдивої інформації залишається дуже важливим в нашій інформаційній політиці», - додав він.

Нагадаємо, Росія категорично не визнає наявність російських солдатів і озброєння в Україні. За версією Путіна, озброєння можна спокійно купити в воєнторзі.

Днями голова МЗС РФ Сергій Лавров знову заявив, що вважає бездоказовими твердження, котрі нещодавно з'явилися про присутність російських військ на Сході України.

«Я щоразу кажу: якщо ви це з такою впевненістю стверджуєте, покажіть факти. Але фактів ніхто пред'явити не може або не хоче, я не знаю», - заявив він.
Лавров попросив «перш, ніж вимагати від нас припинити щось зробити, пред'явіть, будь ласка, докази, що ми це зробили».