У Порошенка намагаються переконати своїх нардепів голосувати «як усі»

Голова фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді, координатор коаліції Юрій Луценко не вважає за доцільне виключати з фракції депутатів, які часто голосують врозріз з рішеннями фракції
Depo.Влада
3 січня 2015 17:05
ФОТО: depo.ua
У Порошенка намагаються переконати своїх нардепів голосувати «як усі»
У Порошенка намагаються переконати своїх нардепів голосувати «як усі»

Про це він сказав в інтерв'ю  «Українським Новинам», передає«Дело».

«Так, є ряд яскравих особистостей, які хочуть займати виключно індивідуальну позицію, але ми демократична фракція, і про виключення мова не йде. Нічого не зміниться, якщо ми їх виключимо з фракції: вони все одно залишаться депутатами, а у нас нові голоси не з'являться», - сказав Луценко.

Він вважає, що перебування таких депутатів у колективі навчить їх розрізняти дійсно принципове особисте рішення і голосування за контраверсійний для себе документ в рамках загального політичного рішення, де кожен бере на себе частину відповідальності.

«Виправити цей войовничий популізм виключенням з фракції неможливо. Я вважаю, що перебування у фракції і вислуховування кожного разу нових аргументів призведе колег до зміни подібної позиції», - додав голова фракції БПП.

За його словами, примушувати депутатів і «ламати через коліно» ніхто не буде, проте у разі відсутності голосів буде посилена дисципліна.

Луценко переконаний, що життя - найкращий вчитель, і нові депутати рано чи пізно побачать, що фракція сильніша тільки тоді, коли всі разом.

Раніше depo.ua повідомляв, що Президент України Петро Порошенко на зустрічі з керівництвом фракцій коаліції вимагав негайно прийняти бюджет.