У Порошенка зраділи, що співучий Горбачов згадав українське коріння

Колишній президент СРСР Михайло Горбачов, який заспівав українською, нарешті згадав своє коріння
Depo.Влада
4 березня 2016 17:06
ФОТО: depo.ua

Таким спостереженням на своїй сторінці у "Фейсбуці" поділився радник президента України Олег Медведєв, передає depo.ua.

"У Горбачова гени далися взнаки: на 85-літті, приспана з раннього дитинства, з нього несподівано засочилася рідна мова мами", - написав Медведєв.

Він зазначив, що після розпаду СРСР велика група публічних осіб мішаного українсько-російського походження своє неприйняття краху імперії пояснювала "неможливістю розірватся" між двома ідентичностями, "які раніше їм вдавалося міксувати в радянському казані як в "новій історичній спільноті".

"Кобзон, не під вечір будь згаданий, навіть пісню співав про те, як "защемить серденько", бо, мовляв, однаково любить "матушку Росію й Україну-неньку". Та коли матушка визвірилася на неньку, всі, хто нібито страждав вищеописаним видом шизофренії, скинули ностальгійні маски та підтримали Путіна", – нагадав радник Порошенка, приписав до цієї групи людей і Горбачова, однак зазначив, що він відіграв в історії України позитивну роль.

Нагадаємо, що на святкуванні власного дня народження 2 березня Горбачов виконав пісні "Старі листи" і "Стоїть гора високая", другу - українською мовою.

Мати Горбачова – Гопкало Марія Пантиліївна – була українкою.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада