У Порошенка запропонували закон під "Луценка-генпрокурора"

У парламенті зареєстрований законопроект №4379, що дозволяє призначати на роботу до Генпрокуратури без досвіду роботи у прокуратурі

Про це йдеться в законопроекті №4379, опублікованому прес-службою парламенту, передає depo.ua.

"Законопроект розширює можливості доступу на посади на конкурсній основі нових, не пов’язаних із “старою” системою, прокурорів, які мають відповідну професійну кваліфікацію", - йдеться у пояснювальній  записці.

Так, пропонується виключити із законодавства норму, згідно з якою прокурором регіональної та Генеральної прокуратури може бути тільки громадянин, який має стаж роботи на посаді прокурора.

У законопроекті змін пропонується встановити, що на посаду генпрокурора може претендувати кандидат, який має вищу освіту і стаж роботи в галузі права або досвід роботи в законодавчому та правоохоронному органі не менше 5 років.

Відповідний законопроект запропонував народний від фракції "Блок Петра Порошенка", представник президента в парламенті Степан Кубів.

Нагадаємо, 11 квітня голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що готовий очолити ГПУ, але, згідно до закону "Про прокуратуру", він не зможе зайняти крісло Шокіна оскільки не має юридичної освіти.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада