У Порошенка висунули "Слузі народу" дві вимоги

Партія Петра Порошенка "Європейська солідарність" вимагає від правлячої партії "Слуга народу" оприлюднити програмний документ зі стратегічними цілями, а також зберегти комітет Верховної Ради з питань ветеранів

Про це заявив представник "ЄС" Артур Герасимов на другому підготовчому засідання Верховної Ради України, передає Depo.ua.

"Ми з нетерпінням очікуємо від правлячої партії щось на кшталт коаліційної угоди чи програмного документу, коли ми зможемо побачити стратегічні цілі, які закладає правляча партія для роботи Верховної Ради. І друге – ми в "Європейській соліданості" вважаємо категорично неприпуститим, що не буде комітету з питань ветеранів. Зараз є чисельні звернення ветеранських організацій, волонтерського руху, що цей комітет обов'язково має залишитисяу Верховінй Раді дев'ятого скликання", – сказав Герасимов.

Він додав, що це є першим кроком взагалі до скасування турботи про ветеранів і Міністерства у справах ветеранів.

Крім того, "ЄС" вважає великою помилкою пропозицію об'єднати комітету зі свободи слова з комітетом щодо реінтеграції Донбасу.

Нагадаємо, за інформацією волонтерів, народні депутати на погоджувальній нараді ліквідували комітет у справах ветеранів в парламенті, а сьогодні це офіційно закріплять у. ново Верховній Раді.

Сьогодні представник президента у парламенті, новообраний нардеп Руслан Стефанчук заявив, що є пропозиція об'єднати комітет щодо Донбасу й Криму з комітетом з прав людини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook