У Порошенка відреагували на "причесану" ФСБ розмову з російськими пранкерами

В Адміністрації президента України заявляють, що аудіозапис розмови з Петром Порошенко, оприлюднений російським пранкером, був змотований та пройшов цензуру ФСБ
Depo.Влада
17 листопада 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко у Facebook, передає Depo.ua.

"Я тепер розумію, чому так звані "пранкери" так довго чекали. Вони монтували розмову і ще довше її затверджували у своїх керівників із російської ФСБ та в Кремлі", – зазначив Цеголко.

"Навіщо це чути російським вухам? Адже монтований продукт ФСБ підготувало саме для своїх громадян. Те, що вони оприлюднили – змонтована копія, де повністю вирізано звинувачення Росії в окупації частини України і небажанні виводити свої війська з нашої землі, будь-яке згадування Путіна і невиконання ним взятих на себе зобов’язань за Мінськими домовленостями", - додав він.

Цеголко підкреслив, що Порошенко у розмові з кожним світовим лідером називає Росію агресором і вимагає виведення її військ з України. "Саме ці речі не готові своїм громадянам розповідати російські спецслужби. Тому вони боягузливо змонтували розмову, вилучивши звідти все те, що може завдати шкоди російській владі. До речі факт цензурування розмови і є свідченням, що за цим стоять ніякі не "пранкери", а російські спецслужби, які ведуть гібридну війну проти України", - написав він.

"Але є ще один нюанс. Як спецслужби іншої держави змогли це організувати? Розслідування показало, що, на жаль, не обійшлося без участі працівників зовнішньополітичного відомства Киргизстану. Адже вони сприяли організації розмови, надавши контактні телефони Адміністрації Президента Киргизстану. А потім, коли все відбулося, кілька днів не відповідали на дзвінки з України", - додав прес-секретар Порошенка.

Нагадаємо, російські пранкери заявили, що розіграли президента України Петра Порошенка, представившись президентом Киргизтану.

Згодом вони оприлюднили розмову з Порошенком.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада