У Порошенка прокоментували звернення фейкових "азовців" до Нідерландів

Заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв назвав фейкове звернення нібито полку "Азов" до Нідерландів, поширене ввечері 18 січня, цинічним проявом агресивної пропаганди, спрямованої проти України
Depo.Влада
19 січня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на зустрічі з послом Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Зазначається, що співрозмовники обговорили підготовку до консультативного референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС.

"Українська сторона рішуче дезавуювала поширене ввечері 18 січня відеозвернення, в якому невідомі особи намагаються створити враження, що вони належать до бійців полку "Азов", погрожують нідерландській стороні і знищують національний прапор Королівства Нідерланди", - йдеться в повідомленні.

"Ця фейкова постановка є цинічним проявом агресивної пропаганди, яка з усією очевидністю спрямована проти України, її міжнародного іміджу та Угоди про асоціацію з ЄС. Автори цієї акції втрачають розум, намагаються скористатися останнім шансом, щоб не дозволити Україні самій обирати своє майбутнє. Їм не вдалося запобігти підписанню Угоди про асоціацію з ЄС, і тепер вони хочуть зупинити його імплементацію та повне набуття чинності Угоди", - підкреслив Єлісєєв.

Українська і нідерландська сторони висловили спільну позицію, що подібні фейкові акції не зможуть вплинути на високому рівні партнерства і співробітництва між двома країнами.

"Пропагандистський крок, який мав на меті посіяти розбрат між українським та нідерландським народами, очікувано буде мати зворотний ефект в світі, в якому сповідуються цінності демократії, свободи і прав людини. Знищувати прапор країни - це відразлива наруга над державною символікою, і в Україні, яка глибоко цінує дружні і теплі відносини з Королівством Нідерланди, ніколи і ні в кого не піднялася б рука таке зробити", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, що псевдоазовці на відео погрожують громадянам Нідерландів терактами, а під кінець відео спалюють прапор країни

Більше новин політики читайте на Depo.Влада