У Порошенка обіцяють тісніше співпрацювати з адвокатами Савченко

Координація між адвокатами української льотчиці Надії Савченко та владою буде посилена
Depo.Влада
11 березня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, "Українській правді" повідомив співрозмовник в адміністрації президента.

"Координація з адвокатами обов'язково буде посилена", - сказав співрозмовник.

У свою чергу адвокат Надії Савченко Марк Фейгін, коментуючи повідомлення Айдера Муждабаєва про те, що "адвокати Савченко домагаються зустрічі з президентом України з жовтня", сказав, що не бачить в цьому трагедії.

Адвокаты #Савченко добиваются встречи с президентом Украины с октября. No comments.

Опубліковано Ayder Muzhdabaev 10 березень 2016 р.

"Ми ніколи не бачились з президентом. Більше з цього приводу коментувати буде некоректно. Ми контактуємо з близькими до президента чиновниками", - сказав він.

"Я не бачу великої трагедії і не надавав би цьому значення, враховуючи те, що президент висловився про обмін, наприклад. Навіщо провокувати контакт, якщо все і так вирішується?" – сказав Фейгін.

У свою чергу інший адвокат зазначив, що дійсно були спроби зустрітися з президентом,  які поки нічим не закінчилися.

Нагадаємо, в мережі з'явився запис розмови пранкерів з Фейгіним і прес-секретарем українського президента Святославом Цеголком про лист до Савченко. У свою чергу адвокат Фейгін заявви, що цей запис також фальшивка - це нарізка фрагментів інших розмов. 

Вчора, 10 березня, адвокат Савченко Фейгін опублікував в соцмережі лист начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді.

Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. Прес-секретар українського президента також підтвердив, що лист до Надії Савченко не відправляли

Згодом, відповідальність за цей "розіграш" взяли на себе російські пранкери. 

Фейгін пояснив, що повірив у цей лист тільки тому, що назадовго до цього говорив з українським консулом про плани Петра Порошенка надіслати повідомлення Савченко. Однак пранкери заявили, що консул також був "липовим"