У Порошенка обіцяють домогтися покарання посіпак Януковича

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" називає справу проти Геннадія Корбана не політичною, і обіцяє домагатися покарання людей із команди Віктора Януковича
Depo.Влада
2 листопада 2015 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві партії, опублікованій в "Фейсбуці".

"Розслідування будь-яких антикорупційних та інших кримінальних справ має проводитись у суворій відповідності до чинного законодавства та без будь-якого політичного підтексту".

"Кримінальні справи, у яких фігурує лідер однієї з політичних сил Геннадій Корбан, не мають відношення до його політичної діяльності і містять ознаки таких діянь, як викрадення людей та розкрадання майна", - заявляє партія президента Петра Порошенка.

"БПП-Солідарність" наполягатиме, "аби одночасно з порушенням справ проти нинішніх порушників закону були покарані члени кримінального угруповання, які керували країною у часи Януковича".

"Через своїх представників у парламенті партія візьме на парламентський контроль розслідування справ, порушених проти осіб, причетних до злочинів режиму Януковича, та сприятиме тому, аби ці справи були передані до суду, а злочинці покарані", - запевняє президентська партія.

"Особливої уваги правоохоронців заслуговують злочини, пов'язані із незаконним присвоєнням державної власності, корупцією та монопольним становищем, штучно створеним в інтересах олігархічних та фінансово-промислових груп", - наголошує вона.

"БПП-Солідарність" закликає підтримати політику Порошенка, "спрямовану на позбавлення олігархів можливостей використовувати державні ресурси з метою власного збагачення".

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада