У Порошенка натякнули, що СБУ очолить військовий АТО

Президент України Петро Порошенко вже визначився з кандидатурою на посаду глави СБУ
Depo.Влада
24 червня 2015 09:42
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "5-му каналу" заявив заступник глави Адміністрації президента України Андрій Таранов, передає depo.ua.

"Війна не може чекати моменту, коли буде призначений глава СБУ. Мені пропозиція не надходила. Голова СБУ призначається за поданням президента і рішенням парламенту. Я дуже сподіваюся, що парламент ухвалить позитивне рішення щодо призначення голови СБУ. Я думаю, кандидатура визначена, і вона буде в змозі забезпечити контроль і діяльність СБУ. Я хочу сказати, що прийшов час оновлення СБУ. Як я говорив, рішеннями Президента на пости призначаються люди, які довели свою спроможність у зоні АТО", - зазначив Таранов.

Коментуючи призначення двох заступників голови СБУ, Таранов зазначив, що вони мають великий досвід проведення контррозвідувальних та антитерористичних заходів в зоні АТО. "Генерал Маліков особисто провів в зоні АТО, починаючи з квітня минулого року, практично беззмінно, і має великий авторитет, великий досвід управління спецслужбою, саме в зоні АТО ", - заявив речник АП.

Він також зазначив, що відповідно до указу президента України, керувати Антитерористичним центром в зоні АТО буде один із заступників голови Служби безпеки, а антитерористичною операцією керуватиме начальник Генштабу.