У Порошенка готують план дій на випадок фейкових виборів на окупованому Донбасі

Український уряд разом з міжнародними партнерами розробляє подальший план дій у разі проведення сепаратистами виборів на Донбасі
Depo.Влада
18 вересня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Єлісєєв розповів, що сьогодні відбулися консультації з німецькою стороною з тим, щоб скоординувати позиції щодо того, які ще необхідно вжити заходів, щоб заплановані "ДНР" і "ЛНР" вибори не відбулися.

"Ми сподіваємося, що ці меседжі і сигнали все ж, нарешті, будуть почуті у відповідній столиці (у Москві), і все-таки ці вибори будуть скасовані, інакше тоді проведення цих виборів матиме непередбачені негативні наслідки для всього процесу", - підкреслив Єлісєєв.

У цьому зв'язку він сказав, що "у нас дійсно відбувається активний діалог з нашими партнерами на предмет розробки цілого комплексу дій та заходів у випадку, якщо негативний сценарій відбудеться, тобто якщо ці вибори відбудуться".

Разом з тим він сказав, що Україна все ще сподівається, що вибори на Донбасі будуть скасовані.

Як повідомлялося, раніше глава "ДНР" Олександр Захарченко підписав указ про проведення виборів до "органів місцевого самоврядування" 18 жовтня, що не збігається з датою аналогічних виборів на решті території України (25 жовтня).

Президент Петро Порошенко заявив, що проведення виборів сепаратистами загрожує зривом мирного процесу на Донбасі і закликав міжнародних партнерів посилити санкції.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.